AR TĒVA MĪLESTĪBU UN RŪPĒM RADĪTS UNIKĀLS ŠŪPULĪTIS BĒRNIEM

Iekarināms koka Šūpulītis bērniem 

Latvijā radīts, unikāls, rokām darināts iekarināms koka šūpulītis bērniem, lai nodrošinātu vertikālu kustību arī miedziņa laikā.

Pētījumi rāda, ka tā nav tikai tradīcija vai mūsdienīgs trends, bet gan būtisks aspekts, kas palīdz mazulītim attīstīties harmoniski un būt veselam. Zināms, ka deviņi mēneši, ko mazulītis atrodas mātes puncī, bioloģiski (ģenētiski) ir daudz ilgāks laiks nekā visa turpmākā dzīve. Tieši pa šiem deviņiem mēnešiem no divām šūnām izveidojas cilvēks. Un tas notiek šķidrā vidē. Viņš aug bezsvara stāvoklī. Un no šāda stāvokļa, piedzimstot bērns pēkšņi nokļūst vidē ar milzu gravitācijas spēku. Tāpēc jaundzimušajiem raksturīga muskuļu sasaistītība un nekoordinētas kustības. To var mainīt tikai ķermenisko ritmu noskaņošana. Iekarināmais šūpulis pārnes gravitācijas spiediena statisko vektoru šūpošanās viļņu gravitācijas ritmā. Tādējādi, ritmiski šūpojot mazulīti, bērns izjūt zināmu bezsvara stāvokli, kad šūpulis sasniedz maksimālo augstumu un it kā uz mirkli “pamirst”, un augstāku gravitācijas spēku brīžos, kad šūpulis ir zemākajā punktā. Iekarināmais šūpulītis ir īpaša tehnoloģija, sevišķi nepieciešama, lai mazulītis pakāpeniski un netraumatiski adaptētos zemes gravitācijas videi, tostarp zemes gravitācijas ritma ieslēgšanai.


Katrs šūpulītis ir unikāls un rokām darināts. Kaut arī visi šūpulīši ir taisīti pēc viena dizaina, kuru īpaši izstrādājis mūsu vectēvs, katrs jaunais šūpulītis ir īpašs un neatkārtojams. Mums būtiskākas bija radīt tādu šūpulīti, kas vienlaikus būtu gan praktisks, gan estētiski baudāms, gan no dabīgiem materiāliem, gan funkcionāls un nodrošinātu vertikālo kustību.

Šūpulītis paredzēts bērniem līdz 6 mēnešu vecumam, vai līdz brīdim, kad viņi sāk celties.


Iekšējā gravitācijas ritma formēšanās nenozīmē tikai iekšējo veģetatīvo ritmu formēšanos, bet arī garīgo noturību un spēju pretoties dažādiem nelabvēlīgiem ārējās vides faktoriem. Šūpulīša labvēlīga ietekme tiek novērota teju visos ontoģenēzes etapos. Rakstu darbu laikā bērni nesasprindzinājās un mazāk liecas pār burtnīcām, arī rokraksts, zīmējumi ir skaidrāki, muzikālā dzirde labāk attīstīta, runa brīvāka un loģiskāka, stresa noturība – augstāka.

Šūpulītis izgatavots no augstākās kvalitātes bērza koka, kas audzēts tepat Latvijā. 

Bērzs ir enerģiju dodošs koks, kuram piemīt ļoti spēcīga, taču tajā pašā laikā maiga un viegla enerģētika, vēsa un svaiga. Nekas nav tik spirdzinošs un arī mierinošs kā zaļā gaisma, kas agrā pavasarī apņem bērzus. Bērzs savā būtībā ir sievišķs, vairāk reaģē nevis uz domām, bet emocionālo stāvokli. Bērzam savā ziņā ir latvieša daba – viņš ir neuzbāzīgs; ja viņam nejautā, viņš neiejaucas liktenī. Īpaši saprot sievietes. Pie bērza iesaka doties agrā rītā vai pirms saulrieta. 

Garīgajā un emocionālajā līmenī: 
Mākslinieku, dzejnieku koks. Māca neskriet ar pieri sienā, bet meklēt pat ne kompromisu, drīzāk – radošu pieeju visām situācijām. Palīdz veidot plastisku pasaules uztveri. 

Fiziskajā līmenī

Liek pieplūst dzīvības spēkam, ārstē iesnas un gripu, palīdz koncentrēt uzmanību un spēkus. Labvēlīgi iedarbojas uz limfātisko sistēmu, hormoniem, veicina šūnu augšanu, attīstību, palīdz svara samazināšanā. Var doties pie bērza, ja ilgu laiku nepiesakās bērniņš – viņš ir sieviešu, gaidošo un jauno māmiņu aizgādnis. Neviens koks sievieti nesaprot labāk par bērzu.

Metāla statīvs, kurā šūpulītis iekārts ir veiksmīgs risinājums, kā nodrošināt bērna šūpulīša vertikālo kustību, neradot bojājumus esošajā interjerā - nav nepieciešams veidot iekares sistēmas nedz griestos, nedz pie sienām. Šādā veidā tiek nodrošināta arī ērta šūpulīša pārvietošana telpā, jo tas nav pārāk smags, bet ir stabils un drošs. Šūpulītis ir ērti novietojams arī pie pašas gultas, jo metāla statīva kāja ietilpst praktiski zem jebkuras gultas. 

Katra šūpulīša komplektā ietilpst ne vien koka šūpulītis un metāla statīvs, bet arī pati iekares sistēma un kokosa šķiedras matracītis (80*46 cm), kas ir ekoloģiski tīrs roku darba Latvijas ražojums.

Matracis zīdaiņiem “Kokosiņš” ir izgatavots no dabīgas kokosa koiras, tam ir visas nepieciešamās īpašības pirmajiem dzīves gadiem. Matracis ar mērenu stingrumu nodrošina lielisku atbalstu mugurkaulam un bērna ķermenim. Kokosa koira ir dabīgs, elpojošs materiāls, apstrādāts pret baktēriju un putekļu ērcīšu veidošanos. Matrača pārvalks ir noņemams un to var mazgāt saudzīgā režīmā. 

Kokosa šķiedras iezīmes 
- tādas kā izturīgums, elastīgums, higiēniskums, lieliska ventilācija, noturība pret jebkura veida mitrumu, padara šo materiālu ideāli piemērotu bērnu gultiņu matraču izgatavošanai. Kokosšķiedras neizdala toksīnus un citas vielas, kas var nelabvēlīgi iedarboties uz ādu un bērna elpošanas ceļiem. Tajā pat laikā ir elpojošs ar lielisku gaisa caurlaidību.

Mazā komplekta cena 190 eiro  

Bērza koka šūpulītis, kas darināts ar rokām
Atspere, kas nodrošina vertikālo kustību
Džutas aukla


Vidējā komplekta cena 230 eiro 

Bērza koka šūpulītis, kas darināts ar rokām
Atspere, kas nodrošina vertikālo kustību
Kokosa šķiedras matracītis
Džutas auklaLielā komplekta cena 390 eiro 

Bērza koka šūpulītis, kas darināts ar rokām
Atspere, kas nodrošina vertikālo kustību
Metāla statīvs, kur iekarināt šūpulīti
Kokosa šķiedras matracītis
Džutas aukla


Piegāde visā Latvijā bez maksas. 

Katrs šūpulītis tiek izgatavots ar rokām pēc individuāla pasūtījuma un tā izgatavošana ilgst 
līdz vienam mēnesim, tāpēc pasūtījumu veic jau savlaicīgi, sazinoties ar


Mārtiņu 
t.25605918 
[email protected]

Mārtiņš ar prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.


izmanTo šo formu un mēs paši ar tevi sazināsimies:

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.